ERL626K3400FKEK500 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
6.34 kOhms ±1% 2W Hålmonterade resistorer Axiell Fuktbeständig Metallfilm
ERL626K3400FKEK500
DigiKeys produktnummer
541-ERL626K3400FKEK500-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ERL626K3400FKEK500
Beskrivning
RES 6.34K OHM 1% 2W AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
31 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Förpackning
Bulk
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Storlek/dimension
Diam. 0,230" x L 0,562" (5,84 x 14,27mm)