ERL6268R000GKWF1 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
68 Ohms ±2% 2W Hålmonterade resistorer Axiell Fuktbeständig Metallfilm
ERL6268R000GKWF1
DigiKeys produktnummer
541-ERL6268R000GKWF1TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ERL6268R000GKWF1
Beskrivning
RES 68 OHM 2% 2W AXIAL
Detaljerad beskrivning
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Storlek/dimension
Diam. 0,230" x L 0,562" (5,84 x 14,27mm)