ERL6227R000JKR71 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
27 Ohms ±5% 2W Hålmonterade resistorer Axiell Fuktbeständig Metallfilm
ERL6227R000JKR71
DigiKeys produktnummer
541-ERL6227R000JKR71TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ERL6227R000JKR71
Beskrivning
RES 27 OHM 5% 2W AXIAL
Detaljerad beskrivning
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Storlek/dimension
Diam. 0,230" x L 0,562" (5,84 x 14,27mm)