ERL328K2500FKEK500 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
8.25 kOhms ±1% 1W Hålmonterade resistorer Axiell Fuktbeständig Metallfilm
ERL328K2500FKEK500
DigiKeys produktnummer
541-ERL328K2500FKEK500-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ERL328K2500FKEK500
Beskrivning
RES 8.25K OHM 1% 1W AXIAL
Detaljerad beskrivning
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Förpackning
Bulk
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Storlek/dimension
Diam. 0,190" x L 0,562" (4,83 x 14,27mm)