ERL32604R00FKEA500 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
604 Ohms ±1% 1W Hålmonterade resistorer Axiell Fuktbeständig Metallfilm
ERL32604R00FKEA500
DigiKeys produktnummer
541-ERL32604R00FKEA500TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ERL32604R00FKEA500
Beskrivning
RES 604 OHM 1% 1W AXIAL
Detaljerad beskrivning
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Storlek/dimension
Diam. 0,190" x L 0,562" (4,83 x 14,27mm)