ERL324K3000GKEK500 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
4.3 kOhms ±2% 1W Hålmonterade resistorer Axiell Fuktbeständig Metallfilm
ERL324K3000GKEK500
DigiKeys produktnummer
541-ERL324K3000GKEK500-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ERL324K3000GKEK500
Beskrivning
RES 4.3K OHM 2% 1W AXIAL
Detaljerad beskrivning
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Förpackning
Bulk
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Storlek/dimension
Diam. 0,190" x L 0,562" (4,83 x 14,27mm)