ERL323K6500FKEB500 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
3.65 kOhms ±1% 1W Hålmonterade resistorer Axiell Fuktbeständig Metallfilm
ERL323K6500FKEB500
DigiKeys produktnummer
541-ERL323K6500FKEB500TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ERL323K6500FKEB500
Beskrivning
RES 3.65K OHM 1% 1W AXIAL
Detaljerad beskrivning
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Storlek/dimension
Diam. 0,190" x L 0,562" (4,83 x 14,27mm)