ERL20820K00GKEB500 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
820 kOhms ±2% 0,5W, 1/2W Hålmonterade resistorer Axiell Fuktbeständig Metallfilm
ERL20820K00GKEB500
DigiKeys produktnummer
541-ERL20820K00GKEB500TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ERL20820K00GKEB500
Beskrivning
RES 820K OHM 2% 1/2W AXIAL
Detaljerad beskrivning
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Storlek/dimension
Diam. 0,138" x L 0,375" (3,51 x 9,53mm)