ERL206K4900FKEK500 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
6.49 kOhms ±1% 0,5W, 1/2W Hålmonterade resistorer Axiell Fuktbeständig Metallfilm
ERL206K4900FKEK500
DigiKeys produktnummer
541-ERL206K4900FKEK500-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ERL206K4900FKEK500
Beskrivning
RES 6.49K OHM 1% 1/2W AXIAL
Detaljerad beskrivning
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Förpackning
Bulk
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Storlek/dimension
Diam. 0,138" x L 0,375" (3,51 x 9,53mm)