ERL2030R000GKEB500 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
30 Ohms ±2% 0,5W, 1/2W Hålmonterade resistorer Axiell Fuktbeständig Metallfilm
ERL2030R000GKEB500
DigiKeys produktnummer
541-ERL2030R000GKEB500TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ERL2030R000GKEB500
Beskrivning
RES 30 OHM 2% 1/2W AXIAL
Detaljerad beskrivning
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Storlek/dimension
Diam. 0,138" x L 0,375" (3,51 x 9,53mm)