ERL20100K00FKEK500 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
100 kOhms ±1% 0,5W, 1/2W Hålmonterade resistorer Axiell Fuktbeständig Metallfilm
ERL20100K00FKEK500
DigiKeys produktnummer
541-ERL20100K00FKEK500-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ERL20100K00FKEK500
Beskrivning
RES 100K OHM 1% 1/2W AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
31 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Sammansättning
Tillv.
Egenskaper
Fuktbeständig
Serie
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Förpackning
Bulk
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Resistans
Leverantörens enhetsförpackning
Axiell
Tolerans
Storlek/dimension
Diam. 0,138" x L 0,375" (3,51 x 9,53mm)