ERL078R2500FKEK500 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
8.25 Ohms ±1% 0,25W, 1/4W Hålmonterade resistorer Axiell Fuktbeständig Metallfilm
ERL078R2500FKEK500
DigiKeys produktnummer
541-ERL078R2500FKEK500-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ERL078R2500FKEK500
Beskrivning
RES 8.25 OHM 1% 1/4W AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
31 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Sammansättning
Tillv.
Egenskaper
Fuktbeständig
Serie
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Förpackning
Bulk
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Resistans
Leverantörens enhetsförpackning
Axiell
Tolerans
Storlek/dimension
Diam. 0,090" x L 0,250" (2,29 x 6,35mm)