ERL074K9900FKEA500 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
4.99 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Hålmonterade resistorer Axiell Fuktbeständig Metallfilm
ERL074K9900FKEA500
DigiKeys produktnummer
541-ERL074K9900FKEA500TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ERL074K9900FKEA500
Beskrivning
RES 4.99K OHM 1% 1/4W AXIAL
Detaljerad beskrivning
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Storlek/dimension
Diam. 0,090" x L 0,250" (2,29 x 6,35mm)