ERL07442R00FKEA500 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
442 Ohms ±1% 0,25W, 1/4W Hålmonterade resistorer Axiell Fuktbeständig Metallfilm
ERL07442R00FKEA500
DigiKeys produktnummer
541-ERL07442R00FKEA500TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ERL07442R00FKEA500
Beskrivning
RES 442 OHM 1% 1/4W AXIAL
Detaljerad beskrivning
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Storlek/dimension
Diam. 0,090" x L 0,250" (2,29 x 6,35mm)