ERL0722M000GNBF100 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
22 MOhms ±2% 0,25W, 1/4W Hålmonterade resistorer Axiell Fuktbeständig Metallfilm
ERL0722M000GNBF100
DigiKeys produktnummer
541-ERL0722M000GNBF100-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ERL0722M000GNBF100
Beskrivning
RES 22M OHM 2% 1/4W AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
42 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Temperaturkoefficient
±350ppm/°C
Förpackning
Bulk
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Storlek/dimension
Diam. 0,090" x L 0,250" (2,29 x 6,35mm)