ERL071M5400FKEA500 | |
|---|---|
DigiKeys produktnummer | 541-ERL071M5400FKEA500TR-ND - Remsa och spole (TR) |
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | ERL071M5400FKEA500 |
Beskrivning | RES 1.54M OHM 1% 1/4W AXIAL |
Tillverkarens standardleveranstid | 31 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 1.54 MOhms ±1% 0,25W, 1/4W Hålmonterade resistorer Axiell Fuktbeständig Metallfilm |
Datablad | Datablad |
Kategori | Sammansättning |
Tillv. | Egenskaper Fuktbeständig |
Serie | Temperaturkoefficient ±100ppm/°C |
Förpackning Remsa och spole (TR) | Arbetstemperatur -65°C-175°C |
Artikelstatus Aktiv | Inkapsling/låda |
Resistans | Leverantörens enhetsförpackning Axiell |
Tolerans | Storlek/dimension Diam. 0,090" x L 0,250" (2,29 x 6,35mm) |