ERL071M3000FKEA500 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
1.3 MOhms ±1% 0,25W, 1/4W Hålmonterade resistorer Axiell Fuktbeständig Metallfilm
ERL071M3000FKEA500
DigiKeys produktnummer
541-ERL071M3000FKEA500TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ERL071M3000FKEA500
Beskrivning
RES 1.3M OHM 1% 1/4W AXIAL
Detaljerad beskrivning
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Storlek/dimension
Diam. 0,090" x L 0,250" (2,29 x 6,35mm)