ERL059M1000GNEK500
DigiKeys produktnummer
541-ERL059M1000GNEK500-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ERL059M1000GNEK500
Beskrivning
RES 9.1M OHM 2% 1/8W AXIAL
Detaljerad beskrivning
9.1 MOhms ±2% 0,125W, 1/8W Hålmonterade resistorer Axiell Fuktbeständig Metallfilm
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Förpackning
Bulk
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Storlek/dimension
Diam. 0,066" x L 0,150" (1,68 x 3,81mm)