ERL05825R00FKEA500 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
825 Ohms ±1% 0,125W, 1/8W Hålmonterade resistorer Axiell Fuktbeständig Metallfilm
ERL05825R00FKEA500
DigiKeys produktnummer
541-ERL05825R00FKEA500TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ERL05825R00FKEA500
Beskrivning
RES 825 OHM 1% 1/8W AXIAL
Detaljerad beskrivning
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Storlek/dimension
Diam. 0,066" x L 0,150" (1,68 x 3,81mm)