ERL05511R00FKEB500 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
511 Ohms ±1% 0,125W, 1/8W Hålmonterade resistorer Axiell Fuktbeständig Metallfilm
ERL05511R00FKEB500
DigiKeys produktnummer
541-ERL05511R00FKEB500TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ERL05511R00FKEB500
Beskrivning
RES 511 OHM 1% 1/8W AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
31 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Sammansättning
Tillv.
Egenskaper
Fuktbeständig
Serie
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Resistans
Leverantörens enhetsförpackning
Axiell
Tolerans
Storlek/dimension
Diam. 0,066" x L 0,150" (1,68 x 3,81mm)