ERC704K6400BHEK500
DigiKeys produktnummer
541-ERC704K6400BHEK500-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ERC704K6400BHEK500
Beskrivning
RES 4.64K OHM 0.1% 3/4W AXIAL
Detaljerad beskrivning
4.64 kOhms ±0,1% 0,75W, 3/4W Hålmonterade resistorer Axiell Fuktbeständig Metallfilm
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
Artikelstatus
Storlek/dimension
Diam. 0,180" x L 0,562" (4,57 x 14,27mm)