ERC7015K000BEEK500 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
15 kOhms ±0,1% 0,75W, 3/4W Hålmonterade resistorer Axiell Fuktbeständig Metallfilm
ERC7015K000BEEK500
DigiKeys produktnummer
541-ERC7015K000BEEK500-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ERC7015K000BEEK500
Beskrivning
RES 15K OHM 0.1% 3/4W AXIAL
Detaljerad beskrivning
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
Artikelstatus
Storlek/dimension
Diam. 0,180" x L 0,562" (4,57 x 14,27mm)