ERC65909K00FEEB500 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
909 kOhms ±1% 0,5W, 1/2W Hålmonterade resistorer Axiell Fuktbeständig Metallfilm
ERC65909K00FEEB500
DigiKeys produktnummer
541-ERC65909K00FEEB500TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ERC65909K00FEEB500
Beskrivning
RES 909K OHM 1% 1/2W AXIAL
Detaljerad beskrivning
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Storlek/dimension
Diam. 0,180" x L 0,562" (4,57 x 14,27mm)