ERC6571R500DHEK500 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
71.5 Ohms ±0,5% 0,5W, 1/2W Hålmonterade resistorer Axiell Fuktbeständig Metallfilm
ERC6571R500DHEK500
DigiKeys produktnummer
541-ERC6571R500DHEK500-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ERC6571R500DHEK500
Beskrivning
RES 71.5 OHM 0.5% 1/2W AXIAL
Detaljerad beskrivning
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
Artikelstatus
Storlek/dimension
Diam. 0,180" x L 0,562" (4,57 x 14,27mm)