ERC6534K000BEEK500
DigiKeys produktnummer
541-ERC6534K000BEEK500-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ERC6534K000BEEK500
Beskrivning
RES 34K OHM 0.1% 1/2W AXIAL
Detaljerad beskrivning
34 kOhms ±0,1% 0,5W, 1/2W Hålmonterade resistorer Axiell Fuktbeständig Metallfilm
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
Artikelstatus
Storlek/dimension
Diam. 0,180" x L 0,562" (4,57 x 14,27mm)