ERC65348R00BHEK500 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
348 Ohms ±0,1% 0,5W, 1/2W Hålmonterade resistorer Axiell Fuktbeständig Metallfilm
ERC65348R00BHEK500
DigiKeys produktnummer
541-ERC65348R00BHEK500-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ERC65348R00BHEK500
Beskrivning
RES 348 OHM 0.1% 1/2W AXIAL
Detaljerad beskrivning
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
Artikelstatus
Storlek/dimension
Diam. 0,180" x L 0,562" (4,57 x 14,27mm)