ERC6522K100FKEK500 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
I lager: 100
22.1 kOhms ±1% 0,5W, 1/2W Hålmonterade resistorer Axiell Fuktbeständig Metallfilm
ERC6522K100FKEK500
DigiKeys produktnummer
541-ERC6522K100FKEK500-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ERC6522K100FKEK500
Beskrivning
RES 22.1K OHM 1% 1/2W AXIAL
Detaljerad beskrivning
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
Artikelstatus
Storlek/dimension
Diam. 0,180" x L 0,562" (4,57 x 14,27mm)