ERC6515R000DHEB500 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
15 Ohms ±0,5% 0,5W, 1/2W Hålmonterade resistorer Axiell Fuktbeständig Metallfilm
ERC6515R000DHEB500
DigiKeys produktnummer
541-ERC6515R000DHEB500TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ERC6515R000DHEB500
Beskrivning
RES 15 OHM 0.5% 1/2W AXIAL
Detaljerad beskrivning
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Storlek/dimension
Diam. 0,180" x L 0,562" (4,57 x 14,27mm)