ERC6510K000FEEB500 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
I lager: 297
10 kOhms ±1% 0,5W, 1/2W Hålmonterade resistorer Axiell Fuktbeständig Metallfilm
ERC6510K000FEEB500
DigiKeys produktnummer
541-ERC6510K000FEEB500TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ERC6510K000FEEB500
Beskrivning
RES 10K OHM 1% 1/2W AXIAL
Detaljerad beskrivning
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Storlek/dimension
Diam. 0,180" x L 0,562" (4,57 x 14,27mm)