ERC55931R00BEEB600 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
931 Ohms ±0,1% 0,25W, 1/4W Hålmonterade resistorer Axiell Fuktbeständig Metallfilm
ERC55931R00BEEB600
DigiKeys produktnummer
541-ERC55931R00BEEB600TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ERC55931R00BEEB600
Beskrivning
RES 931 OHM 0.1% 1/4W AXIAL
Detaljerad beskrivning
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Storlek/dimension
Diam. 0,097" x L 0,280" (2,46 x 7,11mm)