ERC556K1900FEEK500 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
6.19 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Hålmonterade resistorer Axiell Fuktbeständig Metallfilm
ERC556K1900FEEK500
DigiKeys produktnummer
541-ERC556K1900FEEK500-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ERC556K1900FEEK500
Beskrivning
RES 6.19K OHM 1% 1/8W AXIAL
Detaljerad beskrivning
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
Artikelstatus
Storlek/dimension
Diam. 0,094" x L 0,250" (2,39 x 6,35mm)