ERC5564R900DHEB600 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
64.9 Ohms ±0,5% 0,25W, 1/4W Hålmonterade resistorer Axiell Fuktbeständig Metallfilm
ERC5564R900DHEB600
DigiKeys produktnummer
541-ERC5564R900DHEB600TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ERC5564R900DHEB600
Beskrivning
RES 64.9 OHM 0.5% 1/4W AXIAL
Detaljerad beskrivning
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Storlek/dimension
Diam. 0,097" x L 0,280" (2,46 x 7,11mm)