ERC55626K00BEEA600 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
626 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Hålmonterade resistorer Axiell Fuktbeständig Metallfilm
ERC55626K00BEEA600
DigiKeys produktnummer
541-ERC55626K00BEEA600TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ERC55626K00BEEA600
Beskrivning
RES 626K OHM 0.1% 1/4W AXIAL
Detaljerad beskrivning
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Storlek/dimension
Diam. 0,097" x L 0,280" (2,46 x 7,11mm)