ERC555K2300BEEA500 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
5.23 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Hålmonterade resistorer Axiell Fuktbeständig Metallfilm
ERC555K2300BEEA500
DigiKeys produktnummer
541-ERC555K2300BEEA500TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ERC555K2300BEEA500
Beskrivning
RES 5.23K OHM 0.1% 1/8W AXIAL
Detaljerad beskrivning
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Storlek/dimension
Diam. 0,094" x L 0,250" (2,39 x 6,35mm)