ERC5559R000FHEK500 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
59 Ohms ±1% 0,125W, 1/8W Hålmonterade resistorer Axiell Fuktbeständig Metallfilm
ERC5559R000FHEK500
DigiKeys produktnummer
541-ERC5559R000FHEK500-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ERC5559R000FHEK500
Beskrivning
RES 59 OHM 1% 1/8W AXIAL
Detaljerad beskrivning
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
Artikelstatus
Storlek/dimension
Diam. 0,094" x L 0,250" (2,39 x 6,35mm)