ERC5558K300BHEK500 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
58.3 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Hålmonterade resistorer Axiell Fuktbeständig Metallfilm
ERC5558K300BHEK500
DigiKeys produktnummer
541-ERC5558K300BHEK500-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ERC5558K300BHEK500
Beskrivning
RES 58.3K OHM 0.1% 1/8W AXIAL
Detaljerad beskrivning
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
Artikelstatus
Storlek/dimension
Diam. 0,094" x L 0,250" (2,39 x 6,35mm)