ERC554K7500DKEA600 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
4.75 kOhms ±0,5% 0,25W, 1/4W Hålmonterade resistorer Axiell Fuktbeständig Metallfilm
ERC554K7500DKEA600
DigiKeys produktnummer
541-ERC554K7500DKEA600TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ERC554K7500DKEA600
Beskrivning
RES 4.75K OHM 0.5% 1/4W AXIAL
Detaljerad beskrivning
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Storlek/dimension
Diam. 0,097" x L 0,280" (2,46 x 7,11mm)