ERC55422K00FHEK600 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
422 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Hålmonterade resistorer Axiell Fuktbeständig Metallfilm
ERC55422K00FHEK600
DigiKeys produktnummer
541-ERC55422K00FHEK600-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ERC55422K00FHEK600
Beskrivning
RES 422K OHM 1% 1/4W AXIAL
Detaljerad beskrivning
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
Artikelstatus
Storlek/dimension
Diam. 0,097" x L 0,280" (2,46 x 7,11mm)