ERC553K1600FEEB600 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
3.16 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Hålmonterade resistorer Axiell Fuktbeständig Metallfilm
ERC553K1600FEEB600
DigiKeys produktnummer
541-ERC553K1600FEEB600TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ERC553K1600FEEB600
Beskrivning
RES 3.16K OHM 1% 1/4W AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
31 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Egenskaper
Fuktbeständig
Tillv.
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Aktiv
Leverantörens enhetsförpackning
Axiell
Resistans
Storlek/dimension
Diam. 0,097" x L 0,280" (2,46 x 7,11mm)