ERC552K4900BHEK600 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
2.49 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Hålmonterade resistorer Axiell Fuktbeständig Metallfilm
ERC552K4900BHEK600
DigiKeys produktnummer
541-ERC552K4900BHEK600-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ERC552K4900BHEK600
Beskrivning
RES 2.49K OHM 0.1% 1/4W AXIAL
Detaljerad beskrivning
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
Artikelstatus
Storlek/dimension
Diam. 0,097" x L 0,280" (2,46 x 7,11mm)