ERC5510R000BHEA500 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
I lager: 450
I lager: 244
10 Ohms ±0,1% 0,125W, 1/8W Hålmonterade resistorer Axiell Fuktbeständig Metallfilm
ERC5510R000BHEA500
DigiKeys produktnummer
541-ERC5510R000BHEA500TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ERC5510R000BHEA500
Beskrivning
RES 10 OHM 0.1% 1/8W AXIAL
Detaljerad beskrivning
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Storlek/dimension
Diam. 0,094" x L 0,250" (2,39 x 6,35mm)