ERC507K1500FEEB500 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
7.15 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Hålmonterade resistorer Axiell Fuktbeständig Metallfilm
ERC507K1500FEEB500
DigiKeys produktnummer
541-ERC507K1500FEEB500TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ERC507K1500FEEB500
Beskrivning
RES 7.15K OHM 1% 1/10W AXIAL
Detaljerad beskrivning
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Storlek/dimension
Diam. 0,070" x L 0,150" (1,78 x 3,81mm)