ERC506K9000DHEB500 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
6.9 kOhms ±0,5% 0,1W, 1/10W Hålmonterade resistorer Axiell Fuktbeständig Metallfilm
ERC506K9000DHEB500
DigiKeys produktnummer
541-ERC506K9000DHEB500TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ERC506K9000DHEB500
Beskrivning
RES 6.9K OHM 0.5% 1/10W AXIAL
Detaljerad beskrivning
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Storlek/dimension
Diam. 0,070" x L 0,150" (1,78 x 3,81mm)