ERC5063K400FHEK500 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
63.4 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Hålmonterade resistorer Axiell Fuktbeständig Metallfilm
ERC5063K400FHEK500
DigiKeys produktnummer
541-ERC5063K400FHEK500-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ERC5063K400FHEK500
Beskrivning
RES 63.4K OHM 1% 1/10W AXIAL
Detaljerad beskrivning
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
Artikelstatus
Storlek/dimension
Diam. 0,070" x L 0,150" (1,78 x 3,81mm)