ERC505K4900BHEB500 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
5.49 kOhms ±0,1% 0,1W, 1/10W Hålmonterade resistorer Axiell Fuktbeständig Metallfilm
ERC505K4900BHEB500
DigiKeys produktnummer
541-ERC505K4900BHEB500TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ERC505K4900BHEB500
Beskrivning
RES 5.49K OHM 0.1% 1/10W AXIAL
Detaljerad beskrivning
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Storlek/dimension
Diam. 0,070" x L 0,150" (1,78 x 3,81mm)