ERC504K8100BEEA500 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
4.81 kOhms ±0,1% 0,1W, 1/10W Hålmonterade resistorer Axiell Fuktbeständig Metallfilm
ERC504K8100BEEA500
DigiKeys produktnummer
541-ERC504K8100BEEA500TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ERC504K8100BEEA500
Beskrivning
RES 4.81K OHM 0.1% 1/10W AXIAL
Detaljerad beskrivning
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Storlek/dimension
Diam. 0,070" x L 0,150" (1,78 x 3,81mm)