ERC5024R900BEEK500
DigiKeys produktnummer
541-ERC5024R900BEEK500-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ERC5024R900BEEK500
Beskrivning
RES 24.9 OHM 0.1% 1/10W AXIAL
Detaljerad beskrivning
24.9 Ohms ±0,1% 0,1W, 1/10W Hålmonterade resistorer Axiell Fuktbeständig Metallfilm
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
Artikelstatus
Storlek/dimension
Diam. 0,070" x L 0,150" (1,78 x 3,81mm)