ERC50147K00BHEK500 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
147 kOhms ±0,1% 0,1W, 1/10W Hålmonterade resistorer Axiell Fuktbeständig Metallfilm
ERC50147K00BHEK500
DigiKeys produktnummer
541-ERC50147K00BHEK500-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ERC50147K00BHEK500
Beskrivning
RES 147K OHM 0.1% 1/10W AXIAL
Detaljerad beskrivning
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
Artikelstatus
Storlek/dimension
Diam. 0,070" x L 0,150" (1,78 x 3,81mm)