CW0105K600JE123 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
5.6 kOhms ±5% 13W Hålmonterade resistorer Axiell Fuktbeständig Trådlindad
CW0105K600JE123
DigiKeys produktnummer
CW0105K600JE123-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CW0105K600JE123
Beskrivning
RES 5.6K OHM 13W 5% AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CW0105K600JE123 Modeller
Egenskaper
Fuktbeständig
Serie
Temperaturkoefficient
±30ppm/°C
Arbetstemperatur
-65°C-350°C
Storlek/dimension
Diam. 0,375" x L 1,781" (9,52 x 45,24mm)