CW010330R0JE123 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Dale
I lager: 100
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
I lager: 0
330 Ohms ±5% 13W Hålmonterade resistorer Axiell Fuktbeständig Trådlindad
CW010330R0JE123
DigiKeys produktnummer
CW010330R0JE123-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CW010330R0JE123
Beskrivning
RES 330 OHM 13W 5% AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CW010330R0JE123 Modeller
Kategori
Sammansättning
Tillv.
Egenskaper
Fuktbeständig
Serie
Temperaturkoefficient
±30ppm/°C
Förpackning
Bulk
Arbetstemperatur
-65°C-350°C
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Resistans
Leverantörens enhetsförpackning
Axiell
Tolerans
Storlek/dimension
Diam. 0,375" x L 1,781" (9,52 x 45,24mm)